• Одличната цена
  • Ново
Црна Боја со Висок Квалитет За Megafon Најава 4 Допир Стакло Допир 1PC/Многу

Црна Боја со Висок Квалитет За Megafon Најава 4 Допир Стакло Допир 1PC/Многу

 
DEN 258.24

Износ
Во продавницата.

Компатибилна со Моделот : За Megafon Најава 4


За производот

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Megafon Најава 4
Компатибилен Бренд:
За Megafon
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тест Пред Пратката:
Yes
Резолуција:
1920*1080
Компатибилен Со Модел:
За Megafon Најава 4
боја:
Црна
Гаранција за квалитет:
еден месец
is_customized:
Yes

Слични предлози