• Одличната цена
  • Ново
4.5 Телефон на Допир екран на допир Панел За Лета FS454 nimbus 8 FS 454 Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Делови Алатки Бесплатно Лепило

4.5 Телефон на Допир екран на допир Панел За Лета FS454 nimbus 8 FS 454 Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Делови Алатки Бесплатно Лепило

 
DEN 376.32
DEN 264.00

Износ
Во продавницата.


4.5" Телефон на Допир екран на допир Панел За Лета FS454 nimbus 8 FS 454 Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Делови Алатки Бесплатно Лепило
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Лета FS454 допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Лета FS454 Допир Стакло *1 X за Лета FS454 Допир Стакло Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило
Боја : Црна
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.


За производот

Бренд Име:
HelloWZXD
Број На Модел На:
За Лета FS454
Екранот:
4.5
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
за лета
боја:
Црна,
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
4.5 inch

Слични предлози