• Одличната цена
  • Ново
7.0 Инчи Црна Боја За Beeline Табот Брзо 2 Таблета Брзо 2 Допир Digitizer 1PC/Многу Замена Поправка Дел Со Алатки

7.0 Инчи Црна Боја За Beeline Табот Брзо 2 Таблета Брзо 2 Допир Digitizer 1PC/Многу Замена Поправка Дел Со Алатки

 
DEN 455.04

Износ
Во продавницата.

Компатибилна со Моделот : За Beeline Табот Брзо 2


За производот

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Beeline Табот Брзо 2
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За Beeline
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Компатибилен Со Модел:
За Beeline Табот Брзо 2
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
Тест Пред Пратката:
Yes
Гаранција за квалитет:
еден месец
LCD Комплет:
Yes
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични предлози