• Одличната цена
  • Ново
Црна, Бела Боја 1PC/Многу За Meizu М5 Мини Екран на Допир Digitizer Екран на Допир Панел, Со Алатки

Црна, Бела Боја 1PC/Многу За Meizu М5 Мини Екран на Допир Digitizer Екран на Допир Панел, Со Алатки

 
DEN 306.24
DEN 306.00

Износ
Во продавницата.

Компатибилна со Моделот : За Meizu М5 Мини ве Молиме забелешка боја ви треба кога цел, или ние ќе ви испратиме случаен боја.


За производот

боја:
Бела без алатки, Црна без алатки, Бела боја со алатки, Црна со алатки
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
за Meizu М5 МИНИ
Компатибилен Бренд:
за Meizu М5 МИНИ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Компатибилен Со Модел:
за Meizu М5 МИНИ
боја:
црна, Бела
is_customized:
Yes
Големина На Екранот:
>3 Инчи
Екран Тип:
Капацитивни Екран

Слични предлози