• Одличната цена
  • Ново
Универзална 12V-24V 2.1 Возило Водоотпорен USB Полначот со Аудио Џек за мобилни Телефони GPS и Таблет

Универзална 12V-24V 2.1 Возило Водоотпорен USB Полначот со Аудио Џек за мобилни Телефони GPS и Таблет

 
DEN 767.52

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Еден USB излези Изградена-во осигурач и строги тестови обезбеди голема безбедност и сигурност 250mm долг кабел Може да се користи како GPS полнење на мобилен телефон полнач за во Автомобил MP3 напојување Спецификации : Влез : 12/24±4.0 V USB излез : 5 V/2.1 3.5 mm аудио џек Кабел должина : 250mm Тежина : 60g Слики Покажуваат :


За производот

Приклучок Тип:
Универзална
Број На Модел На:
КС-558A1
USB Порти:
1
На текст:
12-24V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Излез:
5V/2.1 A
Бренд Име:
Lention
Тип:
Мотоцикл USB Полнач

Слични предлози