• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл Циклус Телефон Планината Носителот Велосипед Мобилен Телефон се Справи со Бар Железнички Планината за 4-6 инчен Мобилни Телефони и GPS

Мотоцикл Циклус Телефон Планината Носителот Велосипед Мобилен Телефон се Справи со Бар Железнички Планината за 4-6 инчен Мобилни Телефони и GPS

 
DEN 911.52

Износ
Во продавницата.


Спецификации : Со 1 инчен гумена топка Велосипед се справи со бар планината телефон носителот Штекер рака должина : 9.5 cm
Слика :


За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
K20F
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
Yes
полнач:
No
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Lention
Има Звучник:
No

Слични предлози