• Одличната цена
  • Ново
тестирани Екран на Допир за Симбол WT4000 WT4070 Motorola WT4090 digitizer панел Бесплатен превозот

тестирани Екран на Допир за Симбол WT4000 WT4070 Motorola WT4090 digitizer панел Бесплатен превозот

 
DEN 863.52

Износ
Во продавницата.

100% тестирани Екран на Допир за Симбол WT4000 WT4070 Motorola WT4090 digitizer панел Бесплатен превозот


За производот

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за Симбол WT4000

Слични предлози