• Одличната цена
  • Ново
New625 Микро Dock конектор за полнење на Одборот За Леново PHAB PB1-750 PB1-750N полнење Usb порт flex кабел резервни делови мобилен телефон

New625 Микро Dock конектор за полнење на Одборот За Леново PHAB PB1-750 PB1-750N полнење Usb порт flex кабел резервни делови мобилен телефон

 
DEN 311.52

Износ
Во продавницата.

New625 Микро Dock конектор за полнење на Одборот За Леново PHAB PB1-750 PB1-750 N полнење Usb порт flex кабел резервни делови мобилен телефон
Производ Детали :
1. Полнење преку USB порт Flex Кабел
2.100% Оригиналниот
3.Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат .
4.Следење На Број
5. Испрати 2-3 Работни Дена после потврда на плаќањето.
Detail /Реална Слика :
За Превозот :
За Да Обезбеди Најдобра Цена На Клиентите :
1 . Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Испорака Начин , Следење На
Број Може само да се Трага денот на Испраќање .Транспорт време е 20-45 дена , ако не можете да ја примите вашата парцели
во текот на 45 дена , pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена ,ви благодариме !
2 ако donot се парцела по 60 дена ,Ние и ветуваме ние ќе се направи целосно враќање на средствата .
(затоа ,ве молиме donot применуваат спор во 60 дена ,ова е несакана ,Бразил и Русија во рок од 90 дена )
3. Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1.89
за Превозот Цена .
4. Објектот ќе брод вашата потврди Адреса во aliexpress. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот е точно пред вас
купи објектот .
5 .Купувачот треба брод на друга адреса (не aliexpress потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот.
6. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно
7. Особено за Русија Купувачот , pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име .
Превозот Време :
1. сите цел ќе биде превозот во 3 работни дена .
2. ако Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
3. Објектот испраќаат преку USP,DHL,EMS со Испорака Потврда.
4. сите ред ние ќе ви ги Понудиме следење на број, без оглед на кина пост или други превозот начин .
Плаќање :
1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате .
2. ние прифаќаме Банка Исплата , Western Union , И други начини на плаќање се прифати .


За производот

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Леново PHAB PB1-750 PB1-750N полнење Usb порт flex кабел
Бренд Име:
New625
Компатибилен Бренд:
За Леново PHAB PB1-750 PB1-750N полнење Usb порт flex кабел

Слични предлози