• Одличната цена
  • Ново
Оригиналниот DOOGEE X7 Батеријата Нови 5.5 инчен DOOGEE X7 PRO Мобилен Телефон Батеријата 3700mAh БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број

Оригиналниот DOOGEE X7 Батеријата Нови 5.5 инчен DOOGEE X7 PRO Мобилен Телефон Батеријата 3700mAh БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број

 
DEN 719.52

Износ
Во продавницата.

Оригиналниот DOOGEE X7 Батеријата Нови DOOGEE X7 PRO Мобилен Телефон Батеријата 3700m Ah БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број


За производот

Квалитетот сертификација:
ROHS
Оригинал или Не:
оригиналниот
Бренд Име:
DOOGEE
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Број На Модел На:
x7
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh

Слични предлози