• Одличната цена
  • Ново
1pc 1/2 Collet Нут се Фрлам Рутер Делови Блек Метал 22.5x27mm со Висока Цврстина За Makita 3612

1pc 1/2 Collet Нут се Фрлам Рутер Делови Блек Метал 22.5x27mm со Висока Цврстина За Makita 3612

 
DEN 245.28
DEN 147.00

Износ
Во продавницата.


BI0005012
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Метал
Главната Боја : Црна
Женски Навој Дијаметар : прибл. 19.5 mm
Центар Дупка со Дијаметар : прибл. 12.7 mm
Вкупна Големина : прибл. 22.5 * 27mm
Висока јакост и цврстина.
Издржливи во употреба.
Добра замена за скршени еден.
Одговара за Makita 3612 фрлам рутер.
Пакет се вклучени :
1 x Collet Нут
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!


За производот

Број На Модел На:
collet нут
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Mayitr

Слични предлози