• Одличната цена
  • Ново
0.5 x WD165 Работи Растојание 165 мм Barlow Помошни Намалување Цел Леќа со Монтажа Тема 48 mm Стерео Микроскоп

0.5 x WD165 Работи Растојание 165 мм Barlow Помошни Намалување Цел Леќа со Монтажа Тема 48 mm Стерео Микроскоп

 
DEN 1067.52
DEN 907.00

Износ
Во продавницата.

0.5 x WD165 Работи Растојание 165 мм Barlow Помошни Намалување Цел Леќа со Монтажа Тема 48 mm Стерео Микроскоп Спецификација : Зголемување : 0.5 x Работа на Далечина : 165 mm за Монтажа Тема : M48 (48 mm x 0.75) Одговараат на Микроскоп : стерео микроскоп Количина : 1 парче Производ се Прикаже :


За производот

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Карактеристики:
Пренослив,Рачно,Со Висока Дефиниција
Теорија:
Стерео Микроскоп
Бренд Име:
508
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MO-0.5 X-B-M48
Зголемување:
0.5 X
работната далечина :
165 mm
Монтажа Нишка:
m48

Слични предлози