• Одличната цена
  • Ново
Голем Месо Tenderizer Mallet Алатка, Прирачник Чекан Pounder За Tenderizing Пилешки Стек Свинско&Телешко, Не се Лизга Рачка за Удар

Голем Месо Tenderizer Mallet Алатка, Прирачник Чекан Pounder За Tenderizing Пилешки Стек Свинско&Телешко, Не се Лизга Рачка за Удар

 
DEN 1199.04
DEN 624.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
Изградена од алуминиум со мек зафат рачка за удобно ракување.
На tenderizer главата има и рамна и воскресна површина за сите типови и намалувања на месо.
Tenderize или израмните месо за вашиот омилен рецепт.
Удобен виси дупка обезбедува простор за заштеда на чување.
Мерки 11 инчи долг; рака мие само.


За производот

Тип:
Месо & Живина Алатки
Месо & Живина Алатки Тип:
Месо Tenderizers & Pounders
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
Leeseph
Метал Тип:
Алуминиум легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
25427427

Слични предлози