• Одличната цена
  • Ново
со DHL Fedex 100pcs/многу автомобил копче стил Мини електронски 100g 0.01 g дигитален дисплеј светлото мерење Накит дијамант скала

со DHL Fedex 100pcs/многу автомобил копче стил Мини електронски 100g 0.01 g дигитален дисплеј светлото мерење Накит дијамант скала

 
DEN 22560.00
DEN 18499.00

Износ
Во продавницата.

со DHL Fedex 100pcs/многу автомобил копче стил Мини електронски 100g 0.01 g дигитален дисплеј светлото мерење Накит дијамант скала
Спецификации : Автомобил копчиња дизајн, поудобно да ги носите. Прецизност висина од 0.01 G, тежат повеќе точни. Тенок дизајн, 18 MM висина на само половина долар. Најдобрите производи со најмодерни ќе ~ Тежат : 100 g /0.01
Скала големината на телото : 6cm * 3cm * 1.8 cm
Пан големина : 2.4 cm * за 3,7 см
Единица за Конверзија : g l кт dwt
Моќност : до 2032 батерија(не се вклучени)


За производот

Дисплеј Тип:
LCD
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Капацитет:
100g
Напојување:
CR2032
Точноста:
0.01 g
Тип:
Џеб Скала
Големина:
6.4cm*3.4cm*1.5cm( L x W x H
Номинална Оптоварување:
100g
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични предлози