• Одличната цена
  • Ново
DIY Бонбони Боја Мемо Подлога Прекрасна Лепливи Белешки на Хартија 80 Страници Пост тоа Имајте на ум Notepad Училиште Канцелариски Материјали Канцелариски

DIY Бонбони Боја Мемо Подлога Прекрасна Лепливи Белешки на Хартија 80 Страници Пост тоа Имајте на ум Notepad Училиште Канцелариски Материјали Канцелариски

 
DEN 64.32
DEN 61.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : DIY Бонбони Боја Мемо Подлога Прекрасна Лепливи Белешки на Хартија 80 Страници Пост тоа Имајте на ум Notepad Училиште Канцелариски Материјали Канцелариски Материјали : хартија за
Големина : за 7.5 cm*7.5 cm
Боја : Розова боја,Светло зелена,бела,жолта,Kraft хартија во боја,сина
страница : 1 компјутер=за 80page
Пакет се вклучени : 1pc Мемо Подлога
Е применливо : office белешки, семејството пораки, деловни подароци, студент материјали, децата plaything, производ, промоција.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


За производот

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Бренд Име:
XueSheng
Функција:
Декорација
Број На Модел На:
1
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Име:
мемо подлога
Име 1:
Soild Боја Лепливи Белешки
Име 2:
Notepad

Слични предлози