• Одличната цена
  • Ново
Kraft и Бела Хартија Мемо Подлога 80 Листови Лепливи Белешки N Време по Тоа Налепници Училиште Канцелариски Канцелариски Материјали 7.5 X 7.5 cm

Kraft и Бела Хартија Мемо Подлога 80 Листови Лепливи Белешки N Време по Тоа Налепници Училиште Канцелариски Канцелариски Материјали 7.5 X 7.5 cm

 
DEN 186.24

Износ
Во продавницата.

Kraft и Бела Хартија Мемо Подлога 80 Листови Лепливи Белешки N Време по Тоа Налепници Училиште Канцелариски Канцелариски Материјали 7.5 X 7.5 cm
Пакетот вклучува : 2 парчиња
SHPPING УСЛОВИ
1.Објектите се nomarlly испраќаат по 1-5 дена по исплата потврда.
2.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот; повеќето земји пристигне во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
4.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
1.Не се задоволни со купувањето или големината не е добро, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Ние може да се ослободи размена една за вас, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
2.Доби недостатоци објектот, ве молиме да се слика на објектот местото каде има недостаток и испратете ја на нас, ние ќе провери дали тоа е квалитетот прашање, а потоа ние ќе ви испрати уште еден дел за слободен ако има квалитет прашање.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе се обидеме да го реши во рок од 24 часа.
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу!!!
2.Ако имате било каков проблем во врска со нашиот предмет или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу.


За производот

Бренд Име:
JINGHAO
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
7110025
кориснички:
No
Стил:
Мемо Влошки
Спецификација:
80 sheets
Големина:
7.5*7.5cm

Слични предлози