• Одличната цена
  • Ново
A45-SD238-D40-C20-110L 45 степен chamfer indexable мелење машина арбор за SDMB26152 карбид инсерти

A45-SD238-D40-C20-110L 45 степен chamfer indexable мелење машина арбор за SDMB26152 карбид инсерти

 
DEN 1800.00

Износ
Во продавницата.


A45-SD238-D40-C20-110 L 45 степен chamfer indexable крајот мелница машина арбор за SDMB26152 карбид инсерти
A45-SD238-D40-C20-110 L 45 степен chamfer мелење машина
s uitable карбид вметнете SDMB26152не вклучуваат (постојат TUNGALOY SDMB26152 AH120 внесува во мојата продавница, ако сакате, можете да ги купите),
Месо тело со дијаметар 20mm.
Вкупната должина 110mm
ако вметнување на машина : најмалиот дијаметар од 40 mm, најголемиот дијаметар : 51.16 mm
Пакет : 1pcs на мелење машина арбор, 1pcs на клуч torx, 1pcs на пакување кутија (не вклучуваат карбид вметнете)
Ова мелење машина арбор со висок квалитет карбид вметнете завртки, ти никогаш нема да се грижите за завртки пауза кога ќе го користите.
Напомена :
Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација. Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се отвори расправа, или ни остави негативен фидбек. Ве молиме негува нашиот напор. Ние ќе направиме подобро со вашиот вид совет.
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay тука. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања како T/T, Western Union.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот :
1. Во САД-од E-пакет, ќе чини околу 8 до 20 дена.
Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.
Во Европските Земји, ќе чини околу 8 до 30 дена (повеќето земји може да се добие на пратката во рок од 15 дена)
Да Русија-во рок од 30 дена.
Во Јужна Африка, да ги преземе 2540 дена или повеќе, за да повеќето земји.
2.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена.
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
На следење на информации во врска со пратката можеби треба 510 дена да бидат прикажани на веб страницата. Ве молиме да имаат повеќе трпение.
Политика На Враќање :
1.Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката. Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се врати.
2.Стоката се врати треба да се чуваат нивната оригинална состојба. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина. Имаме напредно производство CNC машини и технологија од Германија, со користење на највисок квалитет на материјали за производство на добри и квалитетни производи.
Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во различни градови на Кина. И овие продолжува да расте... Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници. И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производи. Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи.
YASAM имаат 6 бренд во Кинескиот пазар :
SCGOтоа е регистрирана во Германија : Висок precison алатки и добар квалитет карбид инсерти- најдобар квалитет на производи во YASAM
CGS - добар квалитет карбид крајот мелница;
Територијата на поранешна југославија - здодевен алатки, некои мелничката алатки;
SLONS - карбид крајот мелница, претворајќи алатка држач;
SCODAK - за шрафови, резервни делови, мелење алатки;
MONMO - Коси, вежба YASAM центар за обука YASAM Во SIMM изложба


За производот

Вкупна Должина:
110mm
Бренд Име:
Територијата на поранешна југославија
Дијаметар:
20mm
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
A45-SD238-D40-C20-110L
Обложување:
no
Материјал:
Легиран челик
is_customized:
Yes

Слични предлози