• Одличната цена
  • Ново
рутер малку 8*8*50*150 на 4 флејта HRC 45 квадратни flatted мелница машина волфрам карбид крајот мелници CNC машина за мелење алатки

рутер малку 8*8*50*150 на 4 флејта HRC 45 квадратни flatted мелница машина волфрам карбид крајот мелници CNC машина за мелење алатки

 
DEN 847.68

Износ
Во продавницата.

Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 4 флејта Сечење на главата : плоштадот flatted Слој : TIALN слој Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 8mm месо тело Дијаметар( D2 ) : 8mm Сечење Должина( L1 ) : 50mm Над Должина( L ) : 150mm HRC : 45 Бренд : HPC Функција 1. Се користи во челик под HRC50 обработка 3. исто така, може да се користи за нерѓосувачки челик ,леано железо и други материјали за обработка . Спецификација предлог : Пакување : Секој компјутер спакувани во една HPC пластична кутија ,можете да прочитате спецификација на налепница на кутија . На fter-продажбата на услугата :
ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката ,ако постојат некои неочекувани проблеми се случи,ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пријателски во следниве начини : Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност квалитетот на Производот програма за обработка на текст : 1).Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. 2).Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Данок : Плаќање на данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома. Услови на Превозот : Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете ја вашата погоден превозот метод ,ние нудиме бесплатен превозот исклучок на некои coutries само од кина пост воздух mail , купувачот, исто така може да се користи изразат компанија ,како што се "ЕМС" "ПРОЗОРЦИ","DHL",Fedx,ТНТ"и така натаму ,но купувачот треба да плаќаат за превозот цена ,и потврди се со нас кога ќе го поставите цел .Предмети се испраќаат само по плаќања и превозот надомест се потврди . Повратни информации : задоволството на Клиентите е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации, ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.


За производот

Бренд Име:
HPC
Тип:
Станот Крајот Мелници
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
8*8*50*150
Обложување:
AlTiN

Слични предлози