• Одличната цена
  • Ново
4.0 mm Јагода Карбид Алатка за PCB Мелење Машина CNC Дрво Малку Рутер Метал Ротари Датотека Пченка Тенџере Алатка 1PCS Карбонски Влакна cuttering

4.0 mm Јагода Карбид Алатка за PCB Мелење Машина CNC Дрво Малку Рутер Метал Ротари Датотека Пченка Тенџере Алатка 1PCS Карбонски Влакна cuttering

 
DEN 690.72
DEN 352.00

Износ
Во продавницата.


4.0 mm Јагода Карбид Алатка Титаниум Слој PCB Мелење Машина CNC Дрво Малку Рутер Метал Ротари Датотека Пченка Резервоарот Алатка 1 PCS Карбонски Влакна Машина за Сечење
Погоден материјал : ПХБ, MD, CNC, гравирање машина, мувла, пластика, бакар, нерѓосувачки челик, акрилик, ПВЦ, средна густина fiberboard, дрво, пластика состојба, боја и други прецизност метал обработка. тема : (1) одлични мелење технологија. (2) долг живот, лесно да се скрши, точни. (3) површината КАЛАЈ нано-титаниум слој технологија во голема мера го намалува животот на алатка! Алатката се справи со дијаметар : 4.0 mm (1) со Дијаметар од Работ Намалување на : 4.0 mm (2) раб сечење должина : 25 mm (3) Вкупна должина : 51mm Количина : 1 PCS имаме одлична услуга на тимот за поддршка на клиентите, за вие да одговорите на повикот, да ви помогне да го решите проблемот, па затоа не двоумете се да не контактирате! Најдете агенти низ светот и ние ќе ви обезбедиме со најдобрите зделки.


За производот

Сечење на работ должина:
25mm
Сечење на работ дијаметар:
4mm
Дијаметар:
4.0 mm
Вкупна Должина:
51mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HANGXIN
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
4.0 mm*25мм*51mm
Обложување:
Титаниум Слој
Име на производ:
Јагода пченка заб cutt
Тип:
јагода PCB машина
маска:
Никој
произведено во Кина:
Се Справи Со Дијаметар
Услови:
100% нов рачка
Количина:
1pcs
CNC Рутери Дрвени Ротари Датотеки:
Соодветни Материјали
карбид алатка:
Предности
Површински Третман:
ЕДБ нано-титаниум грб

Слични предлози