• Одличната цена
  • Ново
HUHAO 1pc 6mm месо тело Волфрам Челик Машина Метал Мелење Резба Ротари Датотека Цилиндрични Рутер Малку За Метал Полирање М Тип

HUHAO 1pc 6mm месо тело Волфрам Челик Машина Метал Мелење Резба Ротари Датотека Цилиндрични Рутер Малку За Метал Полирање М Тип

 
DEN 286.08
DEN 206.00

Износ
Во продавницата.


Опис на производот
Спецификација :
Месо тело со дијаметар : 6mm
Сечење на работ дијаметар : 16mm 20mm 25mm
Точка Име : Карбид Ротари мелење endmill
Бренд Име : HUHAO
Материјал : Волфрам челик
Разликата помеѓу Еден Слот и Двојно Слот :
Еден Слот користи за да се : Челик , Железо и бакар итн. потешко објект .
Двојно Слот : Дрво, Пластика, Алуминиум
Примена :
Карбид ротари датотека се користи во калап за производство, механички делови chamfering, заокружување и жлебот обработка, чистење кастинг, фалсификување, weldment флеш, burrs и завари, цевки, impeller тркач завршувањето, Метални и неметални материјали (коска, жад, камен) на уметности и занаети резба
Безбедносни инструкции :
1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени
2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години.
Пакетот вклучува :
1 PC Карбид Ротари мелење endmill
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б. Aliexpress Стандард Превозот, тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . Потоа Slove за што ПОБРЗО. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно.
в. Aliexpress Премиум Превозот, времето за Испорака е околу 7-20days. За некои далечни земји, тоа може да е потребна 7-30days.(Со Следење На Информации)
г. EMS, времето за Испорака е за 7-15 дена ( Со следење на број)
e. DHL, FEDEX, ТНТ , UPS-от , времето за Испорака е за 3-7 дена (со Следење на Информации )
Ако вашето место е оддалечен , треба да се обрне повеќе за оддалечена место , или да ја промените да брод од страна на EMS
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација значи многу за нас и за други купувачот како вас.
А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated.
Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. Ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да ги пратите на објектот се испраќаат од страна на Кина Пост?
A : Можете да ги пратите од овој линк : www.17track.net
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?
A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса.


За производот

Сечење на работ дијаметар:
4360, 4361, 4362, 4363, 4364, 4365, 4366, 4367, 4368, 4369, 4370, 4371
Дијаметар:
6-16mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
Карбид Ротари мелење endmill
Обложување:
Никој

Слични предлози