• Одличната цена
  • Ново
ПОБЕДНИКОТ Врвот Бренд на Луксузни Унисекс Мажите Авто Механички Види Златна Топка Случај Скелет Dial Кожа за на Рака Мода Класичен рачен часовник

ПОБЕДНИКОТ Врвот Бренд на Луксузни Унисекс Мажите Авто Механички Види Златна Топка Случај Скелет Dial Кожа за на Рака Мода Класичен рачен часовник

 
DEN 1343.52
DEN 967.00

Износ
Во продавницата.


КАПКА БРОД & трговија на ГОЛЕМО Ние капка брод од речиси сите земји, можат да го поддржат обичај пакет & прилагодено ЛОГО. За најголемиот дел цел( на големо), може да се обезбеди изразат испорака, како DHL, EMS, FEDEX, итн. Ако имате види продавница или било канали, за да се продаваат часовници, добредојдени да биде нашиот мало & дистрибутер. ПЛАЌАЊЕ Плаќањето може привремено да се одржи & потврдена од страна на Aliexpress, плаќање нема да биде објавен до нас се додека не е потврдена. Ако вашата исплата не успеа, ве молиме промени платежна картичка. ИСПОРАКА на бродот на парцела непречено, ве молиме да го пополните полно име и точни детални адреса на англиски јазик!! ЦАРИНСКАТА ЗАДОЛЖЕН ИЛИ ДАНОЧНИ Ние ќе ниска прогласи вредност, да се избегне царинската полнење & данок. Нормално ние ги декларираат како "ПОДАРОК", физичко лице за физичко лице. Но, понекогаш царинската ние уште полнење вас, особено на Бразил, Саудиска Арабија, Русија. Во тој случај, Клиентот е одговорен за царинска контрола. ГАРАНЦИЈА Ние обезбеди 12 месеци гаранција само за движењето на види, не вклучувајќи додаток делови или haman сила штета . ПОВРАТНИ информации & ПРЕГЛЕД ве Молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Негативни преглед може да се направи не е добро да се реши проблемот! Вашата повратна информација & преглед значи многу за нас, тоа исто така, ќе значи многу за други клиенти! Споделување вашите моменти со phtos. Ние редовно ќе го испрати бесплатен примерок или подароци за среќа 5 ѕвезди рецензенти! ВОДООТПОРЕН ИНФОРМАЦИИ


За производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
ПОБЕДИ 120
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
24inch
Материјал Функција:
Увезени оригиналната види движење, A-класа рака & случај материјал.
Изработка Функција:
Не-токсични вакуум цинк легура позлата.Делумно Рачно Производство.
Соработка Функција:
Може да се откажат превозот, може да прилагодено ЛОГО. Добредојдовте на трговците на мало & дистрибутери.
пакет функција:
Бесплатни види кутијата( види дизајн можат да бидат различни, соодветно)
Подарок & Употреба:
Идеален подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година,Карневалот Фестивал
Испорака Услуга:
Стандард бесплатен превозот ( ePacket & Изразат се поддржани).
Водоотпорен Информации:
Секојдневно водоотпорен ( освен ако не се посебно споменати како 3ATM водоотпорен).
Прирачник За Настава:
Механички се види потреби тресење & ликвидација на проектот(НЕ НАД ЛИКВИДАЦИЈА!).

Слични предлози