• Одличната цена
  • Ново
Doub К 1:12 минијатурни куклена куќа мебел играчка бања Керамички дрвени Када кукли куќа претендираат игра играчки за девојчиња деца

Doub К 1:12 минијатурни куклена куќа мебел играчка бања Керамички дрвени Када кукли куќа претендираат игра играчки за девојчиња деца

 
DEN 2725.44
DEN 1772.00

Износ
Во продавницата.


Doub К 1 : 12 минијатурни куклена куќа мебел играчка бања Керамички дрвени Када кукли куќа претендираат игра играчки за девојчиња деца
Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Одговара за 1/12 куклена куќа и кукла
Пакет содржина : 1 сетови на мебел играчки
Почитувани Вредност На Клиентите
1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.


За производот

Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,5-7 Години,> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Ве молиме не го стави во уста и Не се погодни за деца под 3
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
wj1141
Скала:
1
Бренд Име:
Doub К
Функција:
Ракотворби мебел играчка
Stlyle:
Претендираат Игра Малата бања
Трговија на големо:
Yes
Материјал:
дрво & Керамички
Пакет:
Кутија
Количина:
6 парчиња
Употреба:
за куклена куќа и кукла
Funtion:
за grils подароци /collection/декорација
боја:
црвено & бело
Оригиналното Место:
произведено во Кина

Слични предлози