• Одличната цена
  • Ново
Вен Страна се Насликани Аниме Чевли Dragon Ball Битката на Боговите Супер Saiyan Бог Goku Вегета Whis Beerus Висока Врвот Унисекс Платно Патики

Вен Страна се Насликани Аниме Чевли Dragon Ball Битката на Боговите Супер Saiyan Бог Goku Вегета Whis Beerus Висока Врвот Унисекс Платно Патики

 
DEN 4752.00
DEN 2994.00

Износ
Во продавницата.


Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија Чевли
Создадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух.
Материјал, изработка, уникатен дизајн и сите други детали на Вен чевли може да ви помогне да ги искажете вашите индивидуални стил, па Вен чевли мора да биде вашиот прв избор.
Класичен чиста боја, едноставно појавување
Оригиналниот дизајн, личност изразување
Кина бренд, меѓународни квалитет
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава.
Воведувањето на Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Процесот на Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Се нацрта скица
2. Пополнете скица со боја
3. Елаборат дизајн
4. Заврши
Бели Чевли
Детали за Чевли
Слики од Чевли
Чевли За Перење Вовед
1. Се впие чевли со вода;
2. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.
Купувачот Читање Метод На Плаќање Данок/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.


За производот

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
NWS-289
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Зима
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Слични предлози