• Одличната цена
  • Ново
Yomior Нови Британски Стил Mens Чевли Мода Повик за Човекот Мека Кравја Кожа Дише Бизнис Студенти Бели Големи Димензии 38-48

Yomior Нови Британски Стил Mens Чевли Мода Повик за Човекот Мека Кравја Кожа Дише Бизнис Студенти Бели Големи Димензии 38-48

 
DEN 2079.84
DEN 1393.00

Износ
Во продавницата.За производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Број На Модел На:
L051
Бренд Име:
Yomior
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Крава Велур
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа

Слични предлози