• Одличната цена
  • Ново
INSTANTARTS Симпатична Животно Куче Печатени Секојдневен Мрежа Мажите Чевли Удобни Лето Станови Љубовник Чевли Дише Лизга-на Човек Чевли Машки

INSTANTARTS Симпатична Животно Куче Печатени Секојдневен Мрежа Мажите Чевли Удобни Лето Станови Љубовник Чевли Дише Лизга-на Човек Чевли Машки

 
DEN 1439.52
DEN 864.00

Износ
Во продавницата.


За Нас 01 - Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.


За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
instantarts
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
AQ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Тешко Носи,Светлина,Масажа,Анти-Мирис
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Основни
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
Мажите секојдневен се лизга на патики
Тип:
Мажите студентите момчиња секојдневен прошетка патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
животно куче печатени дизајни станови чевли
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики

Слични предлози