• Одличната цена
  • Ново
160*200cm Големи Димензии Кадифен Бушава Мек Тепих Површина Тепих Не се Лизга патосници за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација Материјали

160*200cm Големи Димензии Кадифен Бушава Мек Тепих Површина Тепих Не се Лизга патосници за Дневна Соба и Спалната соба Дома Декорација Материјали

 
DEN 533.76
DEN 352.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор. Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност. Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба. Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Големина : 40x60cm ,40x120cm,40x150cm,50x80cm,50x120cm,50x150cm ,50x180cm,50x200cm,60x100cm,60x120cm,60x160cm,60x200cm
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)


За производот

Големина:
40x60cm, 40x120cm, 40x150cm, 50x80cm, 50x120cm, 50x150cm, 50x180cm, 50x200cm, 60x100cm, 60x120cm, 60x160cm, 60x200cm
Употреба:
Кат,Отворено,Автомобил,Врата,Бар,Вежбање,Бања
Функција:
Навремено-Отпорни,Водоотпорен,Против Пролизгување
Примена:
Дневна Соба, спална соба и бања соба
дизајн:
Ориентален
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
дневна соба
Спецификација:
40x60cm ,40x120cm,40x150cm,50x80cm,50x120cm,50x150cm ,50x180cm,50x200c
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YIGENG
Број На Модел На:
BRD0250
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози