• Одличната цена
  • Ново
TENGA ВОЗДУХ ТЕХНИКА Vaccum Masturbator Првенство Силикони Пичка Вештачка Вагина Реални Вагината Возрасни Секс Играчки за Мажи ATH-001G

TENGA ВОЗДУХ ТЕХНИКА Vaccum Masturbator Првенство Силикони Пичка Вештачка Вагина Реални Вагината Возрасни Секс Играчки за Мажи ATH-001G

 
DEN 1898.40
DEN 1652.00

Износ
Во продавницата.

Ултра-Големина Сензуална Стимулација!
Откријте го Чувството на Aerostimulation!
TENGA е подобрена на нивните познати ПРВЕНСТВО Стил со нов ВОЗДУХ-ТЕХНИКА Обновливи Вакуум КУП – сега со отстранлив ракав за чистење! Исто така се прикажуваат сите нови струење структура за зголеми учеството на Вакуум Вшмукување Сензација!
На ист начин нашата оригинална Чаши имаат Ultra Size браќа, на Обновливи Вакуум ПРВЕНСТВО УЛТРА обезбедува голема сензации на ВОЗДУХОТ-TECH Серија во 120% поголема големина! Код Бр. ATH-001 G Полна Големина 76×97×181mm / (D)×(W)×(H) Спакувани Тежина : 350g Спецификации Insertable Големина Вметнување длабочина : Прибл. И 17,5 см Ширина : Прибл. 6 cm Тешко случаи (Не Водат) материјали Случај и Шапка : PP Бенд : ЈП Внатрешни Ракави : Термопластични Еластомер (TPE) Лубрикант : Види TROU ЛОСИОН Страница Други Информации за повеќе употреби Лубрикант на Примерокот се Вклучени 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Се ХРАНАТ DACK Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.


За производот

Тип На Објект:
Masturbators
Бренд Име:
Tenga
Број На Модел На:
FJB242
Големина:
Approx
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No

Слични предлози