• Одличната цена
  • Ново
INKARENA Боја Полни со Мастило Замена За HP 129 135 Deskjet 5943 6943 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193 Печатач

INKARENA Боја Полни со Мастило Замена За HP 129 135 Deskjet 5943 6943 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193 Печатач

 
DEN 597.60

Износ
Во продавницата.

INKARENA Боја Полни со Мастило Замена За HP 129 135 Deskjet 5943 6943 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193 Печатач
1.Опис На Производот
Пакетот ќе ги вклучуваат како што е подолу :
1 PCS X 100 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит Црна Боја на Мастило
1 PCS X 100 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит Синозелена Боја на Мастило
1 PCS X 100 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит Магента Боја на Мастило
1 PCS X 100 ML шише боја на мастило, мастило рефил кит жолта Боја на Мастило
Може да се Работи За Печатач како што е подолу :
За 129 135 Мастило
за Deskjet 5943 6943 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193 ... Печатач


За производот

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
боја на мастило INKARENA Полни со мастило Замена За HP129 135
Бренд Име:
INKARENA
Производи:
Боја на Мастило Рефил Кит INKARENA Полни со мастило Замена за HP 129 135
Сертификат:
ISO9001/14001/SGS
Големина:
100ml bottle
боја:
црна цијан магента жолта
Број На Модел На:
INKARENA Полни со мастило Замена за HP 129 135
компатибилен печатач:
за Deskjet 5943 6943 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193
Неисправни го оценувате:
превозот дена:
3-7 дена
Стоковните:
принтер ink кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Слични предлози