• Одличната цена
  • Ново
PGI 550 CLI 551 5color ciss мастило рефил колекции за canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 725 6450 MG5550 iX6850 Принтер ink

PGI 550 CLI 551 5color ciss мастило рефил колекции за canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 725 6450 MG5550 iX6850 Принтер ink

 
DEN 2952.00

Износ
Во продавницата.


Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
PGI 550 CLI 551 5color ciss мастило рефил колекции за canon pgi550 cli551 PIXMA IP7250 MG5450 MX925 725 6450 MG5550 i X6850 Принтер ink
Спецификација :
Име на производ : Вода базирани боја мастило и пигмент мастило за canon pgi550 cli551
Кертриџ Број : PGI-550 CLI-551 pgi550 cli551
Бои : PBK,Б.К., C,M,Y-5 Colors
Печатач модели : За Canon PIXMA IP7250 MG 5450 MX 925 MX725 За Canon PIXMA MG 6450 MG 5550 За Canon PIXMA i X6850
Пазарот : користете само за Европа
Пакување големина : 1000ml/pc
MOQ : 5 Pcs/set
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Полица време : 24months
(откако ќе се отвори,ве молиме да го користите во рамките на 3-6months,квалитетот ќе биде подобро)
Пакетот Вклучува :
1 Шише х 1000ml PBk пигмент мастило
1 Шише х 1000ml Црна Боја на мастило
1 Шише х 1000ml Синозелена Боја на мастило
1 Шише х 1000ml Магента Боја на мастило
1 Шише х 1000ml Жолта Боја на мастило
Печатење ефект
Добредојдовте на нашата продавница - Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" - Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени - ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете на - 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука - feedback-
Нашите врвни продажба на производи, ве Молиме Кликнете тука -
Ако имате некое прашање како што е вашата Цел,Сметка,Купони,Промоции,Наплата,се Враќа,Плаќања,одредби,Услови,
Ве молиме кликнете тука :
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме проверете со вашиот печатач состојба е во ред, пред да инсталирате нашиот производ;
2. Исклучување на печатачот, потоа инсталирајте го чекор по чекор како нашиот прирачник;
3. Не се постави празен кертриџ за принтер, ве молиме мастило рефил во кертриџ прво.
4.Сите resettable чипови и resetter, ве молиме да ги ресетирате чипови пред мастило повеќе од 15%.
5.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние не испрати до оддалечените области освен сте платиле extral полнење.
6.Нашите цени не вклучуваат данок,должност,Ддв бесплатно,царинската такса во локалната.
7. Ве молиме да не информирате вашиот достапни тел,е-пошта и детални превозот адреса пред цел.
8. Какви и да било посебни барање за shipoping фактура,ве молиме контактирајте со нас за слободни.
Како што се : Бразил треба CPF или CNPJ број , Европа земјата : ДДВ број, EORI.
Русија треба примачот име и презиме.
Се однесува на производи :
Нашите другите топла продажба се однесува на производи е тука(ве молиме кликнете тука и отворете го линкот)
Повеќе интересни предмети,ве молиме контактирајте со нас на :
Име : Мис Ирис
Skype : zhanghegn123
Whatsapp : +86-135-8072-3607
Wechat : 13580723607
QQ : 2424254034
Trade Manager : cn1511290883
Повеќе интересни предмети,ве молиме контактирајте со нас на :
Име : Мис ирис
Skype : zhanghegn123
ТМ : CN1511290883
QQ : 2424254034
Whats App : +86 135 8072 3607
Wechat : 13580723607
Ако ви треба други добри производи,ве молиме контактирајте ме во секое време,ви благодариме!
Добра повратна информација :


За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
boma.ltd
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
pgi 550 551 cli
Производи:
ciss и кертриџ мастило рефил колекции за canon
тип на мастило:
ciss и кертриџ мастило рефил колекции за canon pgi550 cli551
Бои:
PK,Б.К., C,M,Y-5colors
Модел:
мастило рефил колекции за canon pgi 550 cli551 PGI-550 CLI-551
Печатач 1:
За Canon PIXMA IP7250 MG 5450 MX 925 MX 725
Печатач 2:
За Canon PIXMA MG 6450 MG 5550
Печатач 3:
За Canon PIXMA iX6850
MOQ:
5PCS/set
Пакување големина:
1000ML/PC
Олово Време:
2-4 дена по плаќање

Слични предлози