• Одличната цена
  • Ново
5 КОМПЈУТЕРИ Носот Blackhead Смена Акни Преносни Жените Убавината Црна Маска Бамбус Јаглен Излечи црна маска се Намали порите Почиста

5 КОМПЈУТЕРИ Носот Blackhead Смена Акни Преносни Жените Убавината Црна Маска Бамбус Јаглен Излечи црна маска се Намали порите Почиста

 
DEN 157.92
DEN 134.00

Износ
Во продавницата.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
5 Преносни КОМПЈУТЕРИ Жените Убавината Црна Маска Бамбус Јаглен Излечи црна маска се Намали порите Чисти Носот Blackhead Смена на Акни


За производот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
Број На Модел На:
HN0041
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Употреба:
Т-Зоната
Состојка:
носот blackhead смена
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
8g
Сертификат Број:
XX
Формулирањето:
кал
Тип:
Пилинг Маска
Пол:
Женски

Слични предлози