• Одличната цена
  • Ново
Лемење тенџере калај топење печки thermoregulation нерѓосувачки челик

Лемење тенџере калај топење печки thermoregulation нерѓосувачки челик

 
DEN 2462.40
DEN 2340.00

Износ
Во продавницата.


Лемење тенџере калај топење печки thermoregulation нерѓосувачки челик
слика покаже :
пакет се вклучени :
6 * лемење тенџере


За производот

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови

Слични предлози