• Одличната цена
  • Ново
Бамбус Moxa Се Тркалаат Кутија Moxa Се Тркалаат Држи Кутија Здравствена Заштита Лекување Терапија Moxa Се Тркалаат Налепница Moxibustion Носителот Случај(2 Дупки)

Бамбус Moxa Се Тркалаат Кутија Moxa Се Тркалаат Држи Кутија Здравствена Заштита Лекување Терапија Moxa Се Тркалаат Налепница Moxibustion Носителот Случај(2 Дупки)

 
DEN 436.80

Износ
Во продавницата.


Оваа moxa се тркалаат кутија е направен од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа се повеќе издржливи и, исто така, пријателски за животната средина. Со метална мрежа внатре за да се спречи moxa пепел од бегство и прилагодливи на рака да се поправи moxa се тркалаат на вашето тело, тоа е лесен и удобен за користење. Па, што чекаш? Не пропуштајте како добра шанса


За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Moxa Се Тркалаат Бамбус Кутија
Бренд Име:
zhongyantaihe
Материјал:
бамбус

Слични предлози