• Одличната цена
  • Ново
Греење Терапија Половината Масажа Електрични Moxibustion Затоплување На Грлото На Матката Стомакот Појас Massager Инструмент Батерија Управувана Здравје

Греење Терапија Половината Масажа Електрични Moxibustion Затоплување На Грлото На Матката Стомакот Појас Massager Инструмент Батерија Управувана Здравје

 
DEN 2832.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Материјал : крпа
Напојување : AC напон 220 V
Се расплетува, големина : 122 * 27cm
Пакет листа : 1 половината massager


За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
половината massager
Примена:
Половината
Материјал:
Ткаенини
масажа алатка:
Електрични moxibustion
половината масажа:
Половината Масажа Појас
moxibustion:
Електрични Половината Ракавици
греење Затоплување на грлото на Матката:
Затоплување На Грлото На Матката
Затоплување Стомакот:
Massager
Половината Греење Терапија:
Massager Инструмент

Слични предлози