• Одличната цена
  • Ново
4pcs/set Масажа на Телото Поставите Помошник Анти Целулит Силикони Вакуум Cupping Чаши Вратот Лице Назад Масажа на Телото Cupping Купот на Здравствена Заштита

4pcs/set Масажа на Телото Поставите Помошник Анти Целулит Силикони Вакуум Cupping Чаши Вратот Лице Назад Масажа на Телото Cupping Купот на Здравствена Заштита

 
DEN 447.36
DEN 336.00

Износ
Во продавницата.


4pcs/set Масажа на Телото Поставите Помошник Анти Целулит Силикони Вакуум Cupping Чаши Вратот Лице Назад Масажа на Телото Cupping Купот на Здравствена Заштита
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Медицински одделение транспарентен силикони чаши.
Мека, хигиенски, едноставен за користење, лесен за чистење.
Видно намалување на целулитот , да се подобри циркулацијата.
Вашата кожа станува посветла и појасна со користење на тоа.
Погоден за домашна употреба, лесно за ракување.
Спецификации :
Материјал : силикон
Боја : транспарентна, виолетова, розева, сина, зелена
Количина : 4pcs
Големина : 6.5*7.5 cm, 5*5.5 cm, 3.5*7.5 cm, 1.2*4.8 cm
Пакетот вклучува :
4 x Масажа на Телото Првенство
1 x Торба
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!


За производот

Бренд Име:
relcare
Примена:
Телото
Број На Модел На:
cupping чаши
Големина:
Multi Size SML
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Силикони
Пакетот Вклучува:
4 x Масажа на Телото Првенство
боја:
транспарентен, виолетова, розева , сина , зелена

Слични предлози