• Одличната цена
  • Ново
[FEILEDIS]Мода Жените Шамија Луксузен Бренд Свила Сатен Shawl Scarfs Свила Шамија Модни Дами Додатоци 143*15cm FD338

[FEILEDIS]Мода Жените Шамија Луксузен Бренд Свила Сатен Shawl Scarfs Свила Шамија Модни Дами Додатоци 143*15cm FD338

 
DEN 667.20
DEN 347.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
143cmX15cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
60см-80см
Материјал:
Акрилик
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
feiledis
Број На Модел На:
FD338
Шаблон Тип:
Plaid

Слични предлози