• Одличната цена
  • Ново
Жените Нови 2018 Лето Облека Памук Ананас Печати Sequins Sequined маици Т-маица Т кошула Tee За Жените Кошула Femme Врвови 2

Жените Нови 2018 Лето Облека Памук Ананас Печати Sequins Sequined маици Т-маица Т кошула Tee За Жените Кошула Femme Врвови 2

 
DEN 768.00
DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


M389
Табела големина 1-3 CM грешка Кина големина рамо Биста должина на ракав cm cm cm cm S 35 80 58 18 M 36 84 59 18 L 37 88 60 19 XL 38 92 61 19 2 XL 39 96 62 20 3 XL 40 100 20 ако имате прашање , ве молам контактирајте ме , не ми даде лош повратни информации ! Ви благодариме !
Услови за користење на услугите Бои и големина неусогласеност сите големина за 1-3cm грешка Diferences во боја, многу се предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот , осветлување , припадност и сл, Сепак , ако се Утврди дека примен е во ред бои, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Спорот не ми се допаѓа мојата облека / себе изберете големина / Облека тенки сите не припаѓаат на проблеми со Квалитетот ве молиме не ми даде спор Купувачи се одговорни за царинските давачки кога ќе направи еден нарачате , ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи такси превозот , ние стоки сите може да помине Царината , превозот цената не вклучува било Тарифи . и купувачи се одговорни за царинските давачки кога предмети пристигне во вашата земја , царината ќе побара од вас плати Соодветните Тарифи . ако не ја прифатите , ве молиме да ги купите предмети од мојата продавница , ви благодариме ! За превозот плаќање успешна помине 4 дена подоцна превозот надвор
Се враќа
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобри услуги кои ние може да се
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било која причина , меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба , ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата , купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба , купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Вашето мислење е многу важна за нас . ако ви се допаѓа мојот стоки , ве молиме да ја напуштат повратни информации , дај ми 5 ѕвезди , , ако не сте задоволни со објекти и услуги , ве молиме контактирајте ме , ве молиме да не остави негативни повратни информации , ќе имате било какви проблеми , ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Декорација:
Sequined
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
S M L XL 2XL 3XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
Armiciya
Облека Должина:
Редовни
боја:
Бела Црна, Сива
Големина:
S M L XL 2XL 3XL

Слични предлози