• Одличната цена
  • Ново
Чудни Работи Дизајн 2018 Нови Блузи Лето Кул Смешно Т-Маица На Птица ми беше Превртено Инспириран од Врвот Пиштол Mave Т кошула

Чудни Работи Дизајн 2018 Нови Блузи Лето Кул Смешно Т-Маица На Птица ми беше Превртено Инспириран од Врвот Пиштол Mave Т кошула

 
DEN 719.52
DEN 612.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични предлози