• Одличната цена
  • Ново
Жените Причинско-Т Кошули 2017 Мода Лето Шарени Кратко Sleeve Цвет Печатени Tee кошула femme camisetas y блузи vetement femme

Жените Причинско-Т Кошули 2017 Мода Лето Шарени Кратко Sleeve Цвет Печатени Tee кошула femme camisetas y блузи vetement femme

 
DEN 816.00
DEN 432.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
ГОЛЕМИНА НА ЖЕНИТЕ големина S M L XL XXL XXXL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен биста 92 35.88 96 37.44 100 39 104 40.56 108 42.12 112 43.68 должина 66 25.74 67 26.13 68 26.52 69 26.91 70 27.3 71 27.69 рамо 37 14.43 38 14.82 39 15.21 40 15.6 41 15.99 42 16.38 sleeve 19 7.41 20 7.8 21 8.19 22 8.58 23 8.97 24 9.36 1cm=0.39 инчи
Како дел од производот верзија на посебни и поединечни стил, големина може да се 1-3cm грешка постои, за повикување само!


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
B1159
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
погодни за сезоната:
т кошули жените летото 2017
Важат За Сезоната:
жените т-маица за лето
главни карактеристики:
жените т-маица печатење
Главен Материјал:
жените маици полиестер
Интересно убава:
смешни т кошули

Слични предлози