• Одличната цена
  • Ново
Жените Лето Плус големина Лилјак ракави Памук, Лен Дише Хеџинг маици tees Лабава Каузална половина ракав лен блузи маици

Жените Лето Плус големина Лилјак ракави Памук, Лен Дише Хеџинг маици tees Лабава Каузална половина ракав лен блузи маици

 
DEN 1315.20
DEN 750.00

Износ
Во продавницата.

Жените Лето Плус големина Лилјак ракави Памук, Лен Дише Хеџинг маици tees Лабава Каузална половина ракав лен блузи маици
Материјал : памук + лен
Боја : бела, виолетова, беж, вино црвено
Големина : една големина Големина Должина Рамо Биста Ткаенината Ракав должина со рамо Една големина 62 - 140 34 44
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Бидете внимателни :
1. Бидејќи на компјутер / мобилен телефон со екран во боја може да биде различна, на тој начин овозможувајќи им на бојата е малку поинаква.
2. Бидејќи мерењето на облека, земјата е различно, па во 2-8 cm. Грешка е нормално.
Можете да't нека овој изговор да побара враќање на средствата. Ви благодариме за разбирањето.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : help.aliexpress.com/payment_method.html
За Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има. Ние ќе брод надвор предмети во рок од 10 работни дена, по што за плаќање. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Земја
Време на испорака(Кина Пост Воздух mail)
Работни Дена (Не't Include)
Северна Америка /Западна Европа
На 10~30 дена
Источна Европа
10~35 дена
Австралија
На 10~30 дена
Централна Азија
15~45 дена
Јужна Америка
15~50 дена
Источна Азија
10~35 дена
Други
20~60 дена
Нашите Превозот :
1. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.
2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со ослободени од данок, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Гаранција :
Ние нудиме посебни по-продажбата на услугата : 7 дена се враќа без никаква причина и 15 дена слободна замена. Ако не сте задоволни со производот, може да побарате за враќа во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот или слободна замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.


За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ya-0043
Материјал:
Лен,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Batik
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Жените
Блуза Боја:
Беж, Бела, Виолетова, Вино црвено
Лилјак ракави:
Лилјак кошули
О Деколте:
hakf ракав
Лен Памук:
Крои блузи
Плус Големина:
лабава маици
лен блузи:
Хеџинг
Дише:
Удобно

Слични предлози