• Одличната цена
  • Ново
Тренд Крстот Длабоко V деколте, Секси Исечете TShirts Жените Tee Еластична Секојдневен Tees 2018 Пролет Секси Тенок Tshirt Женски Плима Хип 3 Бои

Тренд Крстот Длабоко V деколте, Секси Исечете TShirts Жените Tee Еластична Секојдневен Tees 2018 Пролет Секси Тенок Tshirt Женски Плима Хип 3 Бои

 
DEN 1303.68
DEN 678.00

Износ
Во продавницата.

Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина... Должина ....Ракавот...Биста......Рамо S.....38cm ... ..58cm....56cm....31cm M.....39cm ... ..59cm....60см....32cm L.....40cm ... ..60см....64cm....33cm
.


За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
15
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Слатка
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни

Слични предлози