• Одличната цена
  • Ново
Аниме Сабја Судбината Остане Ноќ Т Кошула Лето Нов Краток Ракав Секојдневен Cosplay Костим Судбината Нула Жени Мажи Маици Врвот TX117

Аниме Сабја Судбината Остане Ноќ Т Кошула Лето Нов Краток Ракав Секојдневен Cosplay Костим Судбината Нула Жени Мажи Маици Врвот TX117

 
DEN 959.52
DEN 518.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Памук,Лен
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Batik
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
краток ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
CLLMKL
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Streetwear

Слични предлози