• Одличната цена
  • Ново
BINIDUCKLING Момче Девојка Т Кошула Кратки Ракави Дете Облека Едрилица Лето, Т-маица 2018 Момчиња Tees Памучни Блузи Децата Облека

BINIDUCKLING Момче Девојка Т Кошула Кратки Ракави Дете Облека Едрилица Лето, Т-маица 2018 Момчиња Tees Памучни Блузи Децата Облека

 
DEN 648.96
DEN 389.00

Износ
Во продавницата.За производот

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Бренд Име:
BINIDUCKLING
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
AR0527
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
боја:
сива

Слични предлози