• Одличната цена
  • Ново
Светла 100pcs Топла Розова 14mm Слива Цвет Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 1 Дупка Стаклени Монистра За Декорација Осветлување

Светла 100pcs Топла Розова 14mm Слива Цвет Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 1 Дупка Стаклени Монистра За Декорација Осветлување

 
DEN 1238.40
DEN 681.00

Износ
Во продавницата.

Светла 100pcs Топла Розова 14mm Слива Цвет Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 1 Дупка Стаклени Монистра За Декорација Осветлување Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик Име : Кристал Слива Цвет/Цвет Монистра употреба : завеса или од врата на врата завеса , свадба , хотел украси големина : 14mm употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир За
Завеса и Лустерот Оркестарот.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
Ако сакате други количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои кристал слива цвет монистра во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. враќање&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање. 3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.


За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm Цвет Монистра
Бренд Име:
HBL
Име:
14mm Кристал Цвет Монистра
боја:
Жешка Розова
монистра големина:
14mm
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Материјал:
Кристал ААА

Слични предлози