• Одличната цена
  • Ново
Жешка!100pcs/многу Црна 14mm Снегулка Лустерот Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 2 Дупки Стаклени Монистра За Декорација Осветлување

Жешка!100pcs/многу Црна 14mm Снегулка Лустерот Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 2 Дупки Стаклени Монистра За Декорација Осветлување

 
DEN 912.00
DEN 730.00

Износ
Во продавницата.

Жешка!100pcs/многу Црна 14mm Снегулка Лустерот Монистра Кристал Лустерот Призмата Капка 2 Дупки Стаклени Монистра За Декорација Осветлување боја : Црна димензии : 14mm дупки : 2 дупки материјал : кристално стакло за употреба : Home/Свадбена/Партија Декорација Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во две дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во една дупка,ве молам контактирајте ме,ви благодариме. Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка : 1) производ во слики можеби малку боја разлика и поголеми или Помали од вистинските еден. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат !!! 2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност. 100% Задоволството Гарантира : Ако не сте задоволни со набавките за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации кога ќе се примени пакети.Благодарам многу. Контакт со Нас на : Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (вклучувајќи и викенди и празници ).Ве молиме слободно контактирајте со нас. Можете да испратите e-mail на нас. Ако вие кажете ни ја вашата e-mail кога ќе контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори побрзо и полесно. Ви благодариме за прикажување на оваа листа! Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.600 kg (1.32 lb.) Пакет Големина : 30cm x 20cm x 10cm (11.81 во x 7.87 во x 3.94 во)


За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
HBL
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
14mm
Име:
Кристал Снегулка Монистра
Кристал осветлување монистра :
кристал лабава монистра
Стаклено влакно гарланд монистра :
Кристал свадба декорација синџири
Кристално стакло лустерот дел:
стакло лабава монистра
Appliation:
Почеток/Свадбена/Дел Декорација

Слични предлози