• Одличната цена
  • Ново
20pieces/Многу 20mm AB Suncatcher Кристал Фацетирани Топката ААА Лустерот Кристали Топката Осветлување Pendant Кристал Лустерот Делови

20pieces/Многу 20mm AB Suncatcher Кристал Фацетирани Топката ААА Лустерот Кристали Топката Осветлување Pendant Кристал Лустерот Делови

 
DEN 1440.00
DEN 763.00

Износ
Во продавницата.

20pieces/Многу 20mm AB Suncatcher Кристал Фацетирани Топката ААА Лустерот Кристали Топката Осветлување Pendant Кристал Лустерот Делови Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик Pls забелешка, материјалот на топки е со висок квалитет кристално стакло, не Акрил, па тоа е повеќе брилијантен и потешки. Име : Кристал Лустерот Топки Дијаметар Големина : 20mm Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,X-дрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн. Нека вашата имагинација се направи оваа прекрасна пенливи кристали во објект на креативна уметност, која ќе додадете одреден шарм и убавината на вашата околина Повеќе : Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како се покаже во следново : За 20mm кристал лустерот топки,имаме различни бои можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,ви Благодариме За 15mm кристал лустерот топки,имаме различни бои можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,ви Благодариме За 30мм кристал лустерот топки,имаме различни бои можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,ви Благодариме За 40mm кристал лустерот топки,имаме различни бои можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,ви Благодариме
Ние, исто така, имаат и други големи димензии(50mm,60mm,70mm,80mm,100mm) можете да изберете,ако сакате другите големина,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение на ВАС МОЖЕ да ви ТРЕБА Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. враќање&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање. 3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.


За производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Бренд Име:
HBL
Број На Модел На:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
20mm
Должина:
20mm
Висина:
25mm
Име:
кристал фацетирани топка
боја:
AB
Големина:
20mm
кристал лустерот дел:
Стакло осветлување топка
Кристал виси призмата топка:
Стакло капка pendant осветлување suncatchers
мини цел:
20pcs

Слични предлози