• Одличната цена
  • Ново
Корејски лустерот Американски градина едноставна дневна соба и спалната соба ресторан лустерот Нордиските Железо Лустерот

Корејски лустерот Американски градина едноставна дневна соба и спалната соба ресторан лустерот Нордиските Железо Лустерот

 
DEN 7296.00

Износ
Во продавницата.


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.


За производот

Абажур Боја:
Три главата бела, Три главата црна, Пет главата бела, Пет главата црна, Шест главата бела, Шест главата црна, Осум главата бела, Осум главата црна
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Корејски лустерот
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Ткаенини
Број На Модел На:
LSD47
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V

Слични предлози