• Одличната цена
  • Ново
Децата Облека Маскирна Поставите Дете Воена Маскирна Поставите Пролет и Есен Јакна Играчка за Деца Маскирна Одговараат на

Децата Облека Маскирна Поставите Дете Воена Маскирна Поставите Пролет и Есен Јакна Играчка за Деца Маскирна Одговараат на

 
DEN 3384.00
DEN 1726.00

Износ
Во продавницата.


Децата облека маскирна поставите дете воена маскирна поставите пролет и есен јакна играчка за Деца маскирна одговараат на
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1. Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Ви благодариме!
2.Ве молиме да се споредат детали големини со вашиот вистински големина пред да ја купите!!!
3. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ви благодариме за вашето разбирање.
4.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата висина и тежина. Па ние може да assit можете да изберете соодветна големина
Кошула :
4 пред џебовите со копче флип врвот.
1 пенкало или фломастер џеб внатрешноста на левата страна на градите џеб.
Засилен лактот.
Кука и јамка ракави.
Панталони :
2 предни и задни џебови.
2 товар џебовите со копче флип врвот.
Drawstrings половината.
Засилен коленото и седиште.
Копчето лета.
1 x Тактички Униформа( Панталони + Јакна)
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


За производот

Големина:
90 CM, 100 CM, 110 CM, 120 CM, 130 CM, 140 CM, 150 CM
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна

Слични предлози