• Одличната цена
  • Ново
Мотоцикл CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела За Хонда CBR500R CB500F/X CBR300R CBR250R GROM CBR 500 250 300 R CBR 250R 300R

Мотоцикл CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела За Хонда CBR500R CB500F/X CBR300R CBR250R GROM CBR 500 250 300 R CBR 250R 300R

 
DEN 1967.52
DEN 1692.00

Износ
Во продавницата.


. Мотоцикл CNC прилагодувач Спојки Кочница Држела спојки показател За Хонда CBR250r CBR300r cbr500r cb500f cbr 250r 300r 500r Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : CNC 6061 Кочница Спојки Држела се издвоила од палка Алуминиум Количина : кочница на менувачот и спојката psa (1 сет) Fitment : за Хонда CBR 250 R 2011-2013 за Хонда CBR 300 R 2014-2015 за Хонда CBR 500 R 2013-2015 за Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 500 F/X 2013-2015 за Хонда GROM 2014-2017 (ако сакате да ја други модел ,pls contant мене и да ми кажете на вашиот велосипед и година ,ние ќе ви даде линк) 1. CNC изработени токму од врвен квалитет 6061 T6 алуминиум; 2. Парична казна anodizing третман,ексклузивни површина; 3. Лагери за менаџирање работење и највисоки перформанси; 4. Дозволувајќи им на шест прилагодување позиции додека се возела; 5. Дава извонредна контрола; 6. Виткање стожерот на средства за да се минимизира несреќа штета; 7. Availables за сите Тркачки велосипеди и одговара најпопуларните спортови-улица велосипеди; 8. Совршено меѓусебно да оригиналниот оние,долг работен век;


За производот

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
хонда-С-25/H-250
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
ПЦР
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Сопирачките и Спојката Рачката
Материјал Тип:
CNC Алуминиум лост и нерѓосувачки челик монтажа.
боја:
црна,зелена,црвена,сина,портокалова,сребрена,златна,титаниум
Состојба:
100% Сосема Нов
Количина:
1 пар(спојки&кочница)
Одговара за 1:
Хонда CBR250R 2011-2013 GROM 2014-2017
Одговара за 2:
Хонда CBR300R 2014-2015
Земја/Регион на Производство:
Кина
Motobike Направи / со логото:
Хонда
Specifcaiton:
може да се количка и може да се extendale
Одговара за 3:
Хонда CBR500R 2013-2015
Одговара за 4:
Хонда CB500F / X 2013-2015

Слични предлози