• Одличната цена
  • Ново
Бесплатни ShippingPopular нов модел 42mm дијаметар 45mm фокусна должина виртуелната реалност леќа картон леќа

Бесплатни ShippingPopular нов модел 42mm дијаметар 45mm фокусна должина виртуелната реалност леќа картон леќа

 
DEN 331.20

Износ
Во продавницата.

Бесплатен Превозот Популарни нов модел 42mm дијаметар 45mm фокусна должина виртуелната реалност леќа,картон леќа топла продажба
Дијаметар : 42mm
Фокусна Должина : 45mm
Biconvex леќа
Materail : ПММА


За производот

Дијаметар:
42mm
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
ЕУ-002
Структура:
Двојно Искривено
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TDDBSK
Употреба:
Оптички
Име на производ:
VR леќи
Дијаметар:
42mm
Фокусна Должина:
45mm
Материјал:
ПММА
боја:
Јасно
Употреба:
Opitical
Обликот:
Aspheric

Слични предлози