• Одличната цена
  • Ново
Мулти Pacman Печати на Жените Секси Тенок Leggings S 4xL Плус Големина Секси Покер Дијамант Целосна Должина Панталони 5 Обрасци

Мулти Pacman Печати на Жените Секси Тенок Leggings S 4xL Плус Големина Секси Покер Дијамант Целосна Должина Панталони 5 Обрасци

 
DEN 475.20
DEN 380.00

Износ
Во продавницата.

Повеќе Цртан Филм Флорални Leggings :
НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Големина Differences Table За Жените Фустани, костуми и Капути :
Мулти Pacman Печати на Жените Секси Тенок Leggings S 4x L Плус Големина Секси Покер Дијамант Целосна Должина Панталони 5 Обрасци
Име : Жените Секојдневен Leggings
Големина : S,M, L,XL, 2 XL,3 XL,4x L
Сезона : летни, Пролет, Есен
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена).
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е референца.
2.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. Боја разлика : Различни тип на компјутерите може да се покаже малку боја разлики.
Добредојдовте на ЉУБОВТА ИСКРА
( 1)Стоката ќе биде предаден бидат испратени до напуштање адреса, ве молиме RECONFRIM пред цел.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.
(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно. Контактирајте со нас за наплата ако пакетот не пристигне во 60 дена.
(4) Испорака :
5. Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката. Ако било штета или загуба, купувачите треба да биде одговорен за тоа и пари нема да се вратат.
2. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Ткаеше
Стил:
Повик
Број На Модел На:
LSL
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL,4XL
боја:
бела, црна, мулти, розова
Детална Шема:
pac-man, покер, точка
Сезоната:
Пролет, Есен, Лето
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Слични предлози