• Одличната цена
  • Ново
Нови 20W L48cm 24W L63cm 32W led огледало пред светлата ретро осветлување Европската ѕид светилка бања светла гроздобер суета огледало светилка

Нови 20W L48cm 24W L63cm 32W led огледало пред светлата ретро осветлување Европската ѕид светилка бања светла гроздобер суета огледало светилка

 
DEN 2256.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Метал
Влезен напон : AC 110-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : LED
LED Вклучуваат или Не : Вклучени
Потрошувачка на енергија : 20/24/32 W
Планината метод : Монтира на Ѕид
Контрола на владата : Ѕиден Прекинувач
Illumniation Област : 10m^2 до 25m^2
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји.И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот.
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.Ние не прифаќаме никакви враќа без согласувате прво.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време . Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните. Но, не може да гарантира за да одговорите на време.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Ви благодариме за вашето време


За производот

Wattage:
20W L48cm, 24W L63cm, 32W L83cm
Температура На Боја:
Топло Бела, Чиста Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број На Модел На:
GY-BL-091
Примена:
Бања
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Црна
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
GY
Напон:
90-260V,220V,110V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
15-30square метри
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
бронза
База Тип:
NA

Слични предлози